PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Horní Lipová » Penzion Morava

Penzion Morava

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Lipová
Adresa: 
Horní Lipová 244
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 904 613, 731 014 323
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lipovamorava.cz www.ceskehory.cz/penzionmorava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Pro rodiny s dětmi

U lyžařských vleků

Ideální penzion pro rodiny s dětmi, cyklisty, vášnivé lyžaře, ale i pro uspořádání firemních akcí a oslav všeho druhu v malebném údolí lázeňské vesničky Lipová – lázně.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný
Umístění objektu
U lyžařských vleků (600m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Morava se nachází v malebné vesničce Horní Lipová, která je centrem turistických tras i lyžařských center. Jak se k nám dostanete: Vlakové spojení - 1,8km zastávka Horní Lipová. Autobusové spojení- z Jeseníku zastávka Lipová-Lázně/pošta - 500m od penzionu. GPS: 50.2241367N, 17.1107647E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro uspořádání jakýchkoliv akcí. Pokoje jsou dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkové apartmán s WC a sprchou. Vybavení kuchyňky: lednice, plynový sporák, trouba, varná konvice, mikrovlnka, nádobí. Vybavení penzionu: parkoviště v objektu penzionu, rozlehlá zahrada, koliba, ve které se dá grilovat, wi-fi připojení na všech pokojích a apartmánu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideální podmínky pro letní turistiku pěšky i na kolech. Jedinečný a velmi oblíbený samoobslužný Lesní bar 4,5km pěší chůzí od penzionu, mini ZOO - Faunapark hned vedle penzionu, v okolí hrady, zámky, jeskyně Na pomezí, horská hřebenovka Šerák, Ramzová - motokáry, Petříkov - bobová dráha, Červenohorské sedlo, Praděd, Rejvíz - mechové jezírko, Zlaté Hory - Zlatorudné... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Smělíková Dáša
Informace poskytnul: Smělíková Dáša
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz