Penzion Modřanka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Velká Úpa 184, 54221 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 955 483
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionmodranka.cz www.ceskehory.cz/penzionmodranka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Penzion se nachází v Peci pod Sněžkou, výborná domácí kuchyně. Nově je k dispozici 4lůžkový apartmán. U ostatních pokojů je umyvadlo se studenou a teplou vodou, na patrech je soc zařízení. Kolektiv penzionu Modřanka, Vám zajistí příjemný pobyt. WIFI FREE. Možnost využití SKI-BUSU.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Modřanka v centru horského městečka Pece pod Sněžkou, je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou, pořádání firemních akcí spojených se vzděláváním, sportem nebo zábavou. Na penzionu Vám nabídneme kromě ubytování také milé pohoštění a domácí kuchyni. Pro společné akce nabízíme prostornou jídelnu nebo posezení v privátním baru. Parkoviště pro hosty je přímo u... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na každém pokoji je umyvadlo se studenou a teplou vodou, soc. zařízení na patře. Pokoje jsou po rekonstrukci. Masáže přímo na penzionu. Možnost využití ski-busu přímo od penzionu. Možnost pořádání firemních akcí, večírků, svateb. Možnost využití nově zrekonstruovaného apartmánu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnost výletů po okolí je spousta. Možnost využití lanovky na Hnědý vrch, rozhledna. Černá hora, Sněžka, Černý důl. Na Hotelu Horizont možnost využití bazénu, sauny. Přímo v Peci bobová dráha a spousta atrakcí pro děti.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marcela Fuksová
Informace poskytnul: Marcela Fuksová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz