Penzion Modřanka - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Modřanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Modřanka v centru horského městečka Pece pod Sněžkou, je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou, pořádání firemních akcí spojených se vzděláváním, sportem nebo zábavou. Na penzionu Vám nabídneme kromě ubytování také milé pohoštění a domácí kuchyni. Pro společné akce nabízíme prostornou jídelnu nebo posezení v privátním baru. Parkoviště pro hosty je přímo u penzionu zdarma. FREE WIFI, TV, DVD, STOLNÍ FOTBÁLEK, ÚSCHOVNA LYŽÍ, SNOWBOARDU I KOL. V blízkosti penzionu je veškerá občanská vybavenost.
Vybavení a služby
Na každém pokoji je umyvadlo se studenou a teplou vodou, soc. zařízení na patře. Pokoje jsou po rekonstrukci. Masáže přímo na penzionu. Možnost využití ski-busu přímo od penzionu. Možnost pořádání firemních akcí, večírků, svateb. Možnost využití nově zrekonstruovaného apartmánu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnost výletů po okolí je spousta. Možnost využití lanovky na Hnědý vrch, rozhledna. Černá hora, Sněžka, Černý důl. Na Hotelu Horizont možnost využití bazénu, sauny. Přímo v Peci bobová dráha a spousta atrakcí pro děti.
TOPlist