PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Marcela

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Františkovy Lázně
Adresa: 
Budovatelská 23, Františkovy Lázně
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 708 114 +420-777 774 034
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionmarcela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme ubytování ve třech dvoulůžkových+ve dvou čtyřlužkových+apartmán.Františkových Lázních. Kryté parkování a úschovna kol v objektu. Ideální místo k vašim cyklo i turistickým výletům. Masáže v penzionu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion se nachází v klidné vilové čtvrti ve Františkových lázních na západě ČR ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjezd 7km od Chebu na hlavní trase Cheb - Aš, odbočka u teplárny. Penzion se nachází cca 12 minut chůze do centra, k autobusové zastávce 10 minut a k vlakovému nádraží 5 minut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování ve třech dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením+ 2 čtyřlužkové pokoje.Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky.Lednice na všech pokojích.Kuchyn na patře vybavena. ***NOVĚ APARTMÁN - kompletně zařízený - kuchyň, obývací pokoj, koupelna, WC - Cena dle opsazení a délky pobytu. TV- WiFi-internet na pokoji - zdarma. Kryté parkovací místo v areálu penzionu - zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letní aktivity: Široká síť cyklostezek, tenisové kurty, golfové hřiště, minigolf, turistické trasy, rybolov. Zimní aktivity: Lyžování - Krušné Hory, plavání a fitness - Aquaforum Františkovy Lázně. Celoroční aktivity: Aquaforum Františkovy Lázně - plavání, whirpool, sauna, fittnes, solárium. Solná jeskyně.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lydie Srnková
Informace poskytnul: Lídye Srnková.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz