Penzion Marcela

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Františkovy Lázně
Adresa: 
Budovatelská 23, Františkovy Lázně
Telefon: 
+420-725 708 114 +420-777 774 034
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionmarcela

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion se nachází v klidné vilové čtvrti ve Františkových lázních na západě ČR ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjezd 7km od Chebu na hlavní trase Cheb - Aš, odbočka u teplárny. Penzion se nachází cca 12 minut chůze do centra, k autobusové zastávce 10 minut a k vlakovému nádraží 5 minut.
Vybavení a služby
Ubytování ve třech dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením+ 2 čtyřlužkové pokoje.Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky.Lednice na všech pokojích.Kuchyn na patře vybavena. ***NOVĚ APARTMÁN - kompletně zařízený - kuchyň, obývací pokoj, koupelna, WC - Cena dle opsazení a délky pobytu. TV- WiFi-internet na pokoji - zdarma. Kryté parkovací místo v areálu penzionu - zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity: Široká síť cyklostezek, tenisové kurty, golfové hřiště, minigolf, turistické trasy, rybolov. Zimní aktivity: Lyžování - Krušné Hory, plavání a fitness - Aquaforum Františkovy Lázně. Celoroční aktivity: Aquaforum Františkovy Lázně - plavání, whirpool, sauna, fittnes, solárium. Solná jeskyně.
Provozovatel: Lydie Srnková
Informace poskytnul: Lídye Srnková.
TOPlist