Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion se nachází v klidné vilové čtvrti ve Františkových lázních na západě ČR ve světoznámém lázeňském trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Příjezd 7km od Chebu na hlavní trase Cheb - Aš, odbočka u teplárny. Penzion se nachází cca 12 minut chůze do centra, k autobusové zastávce 10 minut a k vlakovému nádraží 5 minut.

  Vybavení a služby

Ubytování ve třech dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením+ 2 čtyřlužkové pokoje.Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky.Lednice na všech pokojích.Kuchyn na patře vybavena. ***NOVĚ APARTMÁN - kompletně zařízený - kuchyň, obývací pokoj, koupelna, WC - Cena dle opsazení a délky pobytu. TV- WiFi-internet na pokoji - zdarma. Kryté parkovací místo v areálu penzionu - zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Letní aktivity: Široká síť cyklostezek, tenisové kurty, golfové hřiště, minigolf, turistické trasy, rybolov. Zimní aktivity: Lyžování - Krušné Hory, plavání a fitness - Aquaforum Františkovy Lázně. Celoroční aktivity: Aquaforum Františkovy Lázně - plavání, whirpool, sauna, fittnes, solárium. Solná jeskyně.

Zpět


TOPlist
  Penzion Marcela Františkovy Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Marcela
Ceník ubytování a stravování