Penzion Logla - Pec pod Sněžkou

Penzion Logla

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Penzion Logla, 542 21 Pec pod Sněžkou 200
Telefon: 
+420-499 896 228, 602 107 263
Web adresa:
www.pecpodsnezkou-ubytovani.cz
www.ceskehory.cz/logla

kapacita  kapacita: 45 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází cca 600 metrů od centra v klidné oblasti Velké pláně. Celoroční dostupnost autem,parkování u penzionu bezplatné, BUS cca 600 metrů, vlakové spojení do Svobody nad Úpou a dále autobusem. V zimním období bezplatný skibus do lyž.areálu, stanice 20 metrů.
Vybavení a služby
Penzion má kapacitu 45 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, dále pak jídelnu, bar, lyžárnu,bezplatný WIFI internet, možnost TV. V létě pak venkovní posezení s grilem a malý bazén. Pro děti dále máme hernu,pískoviště,skluzavku, hřiště na míčové hry. Nabízíme výbornou domácí kuchyni, profesionální obsluhu a slušné jednání.
Rekreace a služby v okolí
V letních měsících vhodné pro pěšší turistiku, taktéž výborná dostupnost cyklystických tras (možnost zapůjčení kol,koloběžek - 600 metrů), v zimě nejbližší lyžařský vlek 150 metrů, k vlekům do lyžařského areálu na Javoru jezdí bezplatně skibus( 20 metrů). Masáže, kosmetika, kadeřnictví - 500 metrů, bazén, fitness, squash, bowling, solárium - 300 metrů, tenisové ... více >>
Provozovatel: Marcela Jirásková
Informace poskytnul: Marcela Jirásková
TOPlist