Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází cca 600 metrů od centra v klidné oblasti Velké pláně. Celoroční dostupnost autem,parkování u penzionu bezplatné, BUS cca 600 metrů, vlakové spojení do Svobody nad Úpou a dále autobusem. V zimním období bezplatný skibus do lyž.areálu, stanice 20 metrů.

  Vybavení a služby

Penzion má kapacitu 45 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, dále pak jídelnu, bar, lyžárnu,bezplatný WIFI internet, možnost TV. V létě pak venkovní posezení s grilem a malý bazén. Pro děti dále máme hernu,pískoviště,skluzavku, hřiště na míčové hry. Nabízíme výbornou domácí kuchyni, profesionální obsluhu a slušné jednání.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V letních měsících vhodné pro pěšší turistiku, taktéž výborná dostupnost cyklystických tras (možnost zapůjčení kol,koloběžek - 600 metrů), v zimě nejbližší lyžařský vlek 150 metrů, k vlekům do lyžařského areálu na Javoru jezdí bezplatně skibus( 20 metrů). Masáže, kosmetika, kadeřnictví - 500 metrů, bazén, fitness, squash, bowling, solárium - 300 metrů, tenisové kurty - 50 metrů, bobová dráha, obří skluzavky, lanová stěna - 600 m.

Zpět


TOPlist
  Penzion Logla Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Logla
Ceník ubytování a stravování