Penzion Liberta - Dolní Albeřice, Horní Albeřice, Dolní Lysečiny, Horní Maršov
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Albeřice » Penzion Liberta

Penzion Liberta

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Albeřice
Adresa: 
Dolní Albeřice 9, Horní Maršov
Telefon: 
+420-739 909 718
Web adresa:
www.penzionliberta.cz
www.ceskehory.cz/penzionliberta

Poloha a dosažitelnost
Penzion Liberta se nachází ve východních Krkonoších, 4km na sever od obce Horní Maršov v malebném albeřickém údolí. Penzion naleznete po pravé straně směrem na Horní Albeřice, parkovat lze u objektu. Pec pod Sněžkou a Černá Hora vzdálena 12km, Pomezní boudy 18km.
Vybavení a služby
V penzionu je 9 pokojů s celkovou kapacitou 35 osob. Pokoje jsou převážně čtyřlůžkové, hygienické zařízení je společné. Nabízíme ubytování se snídaní, polopenzí i s plnou penzí. Je vám k dispozici WiFi přístup na internet v celém penzionu. Přijímáme platební karty, i bezkontaktní. Vybavení pro rodiny s dětmi - dětský koutek s hračkami a hrami, knihovna pro všechny.
Rekreace a služby v okolí
V létě je možno využít travnaté multifunkční hřiště ( volejbal, nohejbal, vybíjená, malá kopaná), houpačky, šplhací lano, provazový žebřík, kruhy, pískoviště, gril či ohniště. Okolí penzionu je vhodné pro horskou turistiku a je protkáno množstvím cyklostezek, ke kterým vás během letních prázdnin dopraví z Horního Maršova cyklobusy. V zimě můžete v okolí využít dva ... více >>
Provozovatel: Ing. Soběslav Neufuss
Informace poskytnul: Soběslav Neufuss
TOPlist