Penzion Liberta - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Liberta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Liberta se nachází ve východních Krkonoších, 4km na sever od obce Horní Maršov v malebném albeřickém údolí. Penzion naleznete po pravé straně směrem na Horní Albeřice, parkovat lze u objektu. Pec pod Sněžkou a Černá Hora vzdálena 12km, Pomezní boudy 18km.
Vybavení a služby
V penzionu je 9 pokojů s celkovou kapacitou 35 osob. Pokoje jsou převážně čtyřlůžkové, hygienické zařízení je společné. Nabízíme ubytování se snídaní, polopenzí i s plnou penzí. Je vám k dispozici WiFi přístup na internet v celém penzionu. Přijímáme platební karty, i bezkontaktní. Vybavení pro rodiny s dětmi - dětský koutek s hračkami a hrami, knihovna pro všechny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V létě je možno využít travnaté multifunkční hřiště ( volejbal, nohejbal, vybíjená, malá kopaná), houpačky, šplhací lano, provazový žebřík, kruhy, pískoviště, gril či ohniště. Okolí penzionu je vhodné pro horskou turistiku a je protkáno množstvím cyklostezek, ke kterým vás během letních prázdnin dopraví z Horního Maršova cyklobusy. V zimě můžete v okolí využít dva lyžařské vleky, které se nacházejí v dostupné vzdálenosti od penzionu a jsou denně upravovány. Ve vzdálenosti do cca 10 kilometrů se nacházejí rozsáhlé lyžařské areály (Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý důl, Mladé Buky, Velká i Malá Úpa).
TOPlist