Penzion Level

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Malá Pláň 265, Pec pod Sněžkou 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 612 354, 602 182 652
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionlevel.cz www.ceskehory.cz/penzionlevel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a čtyrlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. V objektu je k dispozici společná kuchyňka, jídelna, společenská místnost, billiard, šipky, stolní fotbal, sauna a vířivka. Možnost posezení na terase s venkovním grilem. Parkování je u penzionu zdarma


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází přímo v centru horského střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 790m, v klidné části zvané Malá Pláň.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování pro 18 osob. Pro hosty jsou k dispozici 4x 2-lůžkové pokoje, 1x 4-lůžkový pokoj, 1x 4-lůžkový pokoj dělený do dvou ložnic a 1x 4-lůžkový apartmán. Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, je vybaven TV se satelitem a vysoušečem vlasů.Pro hosty je připravena společenská místnost s TV a radiem, kulečníková místnost, šipky, stolní kopaná. K dispozici hostům... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hned přes ulici provozujeme rodinnou restauraci "U Nás" kde je možné po domluvě pro Vás připravit snídani od 8 do 9:30 hodin a od 16 do 22 hodin máme otevřenou restauraci kam je možné zajít na večeři.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jakub Pozler
Informace poskytnul: Jakub Pozler
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz