TOPlist

Penzion Level

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází přímo v centru horského střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 790m, v klidné části zvané Malá Pláň.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování pro 18 osob. Pro hosty jsou k dispozici 4x 2-lůžkové pokoje, 1x 4-lůžkový pokoj, 1x 4-lůžkový pokoj dělený do dvou ložnic a 1x 4-lůžkový apartmán. Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, je vybaven TV se satelitem a vysoušečem vlasů.Pro hosty je připravena společenská místnost s TV a radiem, kulečníková místnost, šipky, stolní kopaná. K dispozici hostům je také sauna a nově i vířivka pro 2 osoby. V zadní části penzionu mohou hosté posedět na slunné terase s grilem. Hosté mají samozřejmě k dispozici vlastní parkoviště přímo u penzionu s 5 parkovacími místy. Parkoviště je udržované i v zimních měsících, pro příjezd k penzionu není nutno používat sněhové řetězy. V zimě mají hosté k dispozici prostornou lyžárnu se zimním vchodem, v létě je možno lyžárnu používat na uložení kol. V penzionu se nekouří, kuřáci mohou používat balkony. Hosté si mohou s sebou přivést po dohodě psa nebo jiné domácí zvíře.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hned přes ulici provozujeme rodinnou restauraci "U Nás" kde je možné po domluvě pro Vás připravit snídani od 8 do 9:30 hodin a od 16 do 22 hodin máme otevřenou restauraci kam je možné zajít na večeři.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz