PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Ktová » Penzion Ktová 15 - apartmány v Českém ráji

Penzion Ktová 15 - apartmány v Českém ráji

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ktová
Adresa: 
Ktová 15, 512 63 Ktová
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ktova15
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Vítáme Vás, nabízíme Vám příjemné ubytování v nových, pohodlných a útulně zařízených apartmánech. Můžeme Vám nabídnout 6 samostatných apartmánů s vlastními koupelnami, kuchyňskými a jídelnimi kouty. Všechny vybavené LCD televizemi a lednicemi. Celková kapacita je 45 lůžek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše apartmány se nacházejí v krásné přírodní scenérii chráněné krajinné oblasti Český ráj přímo pod hradem Trosky. Obec Ktová se nachází přímo v srdci Českého ráje s možností vlakového i autobusového spojení.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 6 nových samostatných apartmánů s vlastními koupelnami, kuchyňskými a jídelnimi kouty. Všechny vybavené LCD televizemi a lednicemi. Celkem můžeme poskytnout ubytování pro 28 (30) osob s možností přistýlek. Vybavení objektu: • v celém objektu možnost připojení na internet pomocí WIFI • velká společná kuchyň pro větší vaření s jídelnou (samostatné plně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oblasti bohaté na pískovcové skály a jeskyní oblasti: Hruboskalsko, Prachovské skály, Besedické skály a Bozkovské jeskyně a skalní oblast Borek. Oblasti s bohatou historií a dochovanými historickými památníky: Hrad Trosky, Valdštejn, Frýdštejn, Humprecht, Kost, zámky Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov, Staré hrady, Dětěnice, Mnichovo Hradiště, statky Dlaskův,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: AUTOSTART Turnov s.r.o.
Informace poskytnul: Irena Šimková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz