PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Františkov » Penzion a hostinec u Hásků

Penzion a hostinec u Hásků

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou, Františkov
Adresa: 
Penzion a hostinec u Hásků Františkov 42, 51245 Rokytnice nad Jizerou
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hasan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Penzion se stylovou restaurací v klidném prostředí s výhledem na Lysou horu a Kotel.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 3km od Rokytnice nad Jizerou, 6km od Jablonce nad Jizerou, v obci Františkov. V létě je dosažitelnost bez problémů v zimě, i když se cesty udržují denně, je lepší mít s sebou sněhové řetězy. Od autobusu nebo vlaku, není problém po dohodě zajistit odvoz.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou horského stylu, převážně vybaveny WC a koupelnou. Po dohodě pořádáme téměř jakékoliv akce s hostinami, rauty, občerstvením atd. Pro motorkáře umíme zajistit garáž. Po předchozí domluvě si s sebou můžete vzít, také své psí miláčky. V penzionu je stylová restaurace, kde je možno se stravovat individuálně nebo formou snídaní, polopenze nebo plné penze.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí se nachází Muzeum ve starém kravíně, kde lze shlédnout stálou výstavu hasičské techniky, výstavu jak se žilo dřív na horách a různé putovní výstavy např.obrazů, foto, dráteník, atd. s nezapomenutelným komentářem místního rodáka Pepy Filípka. Dále stezka dřevosochání, které pořáda každý 1.týden v červencí místní S.D.H. Tato je směřována směrem do Rokytnice,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Aroha s.r.o.
Informace poskytnul: Pavel Hásek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz