Penzion a hostinec u Hásků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází 3km od Rokytnice nad Jizerou, 6km od Jablonce nad Jizerou, v obci Františkov. V létě je dosažitelnost bez problémů v zimě, i když se cesty udržují denně, je lepší mít s sebou sněhové řetězy. Od autobusu nebo vlaku, není problém po dohodě zajistit odvoz.
Vybavení a služby
Pokoje jsou horského stylu, převážně vybaveny WC a koupelnou. Po dohodě pořádáme téměř jakékoliv akce s hostinami, rauty, občerstvením atd. Pro motorkáře umíme zajistit garáž. Po předchozí domluvě si s sebou můžete vzít, také své psí miláčky. V penzionu je stylová restaurace, kde je možno se stravovat individuálně nebo formou snídaní, polopenze nebo plné penze. Dále máme stolní fotbálek a šipky. U penzionu je neplacené parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází Muzeum ve starém kravíně, kde lze shlédnout stálou výstavu hasičské techniky, výstavu jak se žilo dřív na horách a různé putovní výstavy např.obrazů, foto, dráteník, atd. s nezapomenutelným komentářem místního rodáka Pepy Filípka. Dále stezka dřevosochání, které pořáda každý 1.týden v červencí místní S.D.H. Tato je směřována směrem do Rokytnice, Jablonce a směrem na hory. Několik soch je umístněno přímo na Háskově. U penzionu se nachází kaplička oznamující příchod rána, poledne a večera tradičním zvoněním. To aby místní sedláci věděli kdy vstávat, kdy k obědu a kdy k večeři. Asi 200m od penzionu je 300m dlouhý lyžařský vlek. Pro výlety na běžkách vede od penzionu několik tras. Náročnější sjezdaři jezdí do Rokytnice nad Jiz. na Lysou horu, odkud se dá dojet na lyžích, až k penzionu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz