České hory » Jizerské hory » Ubytování » Horní Polubný » Penzion Dokulil- Červenec 2020 mimo provoz

Penzion Dokulil- Červenec 2020 mimo provoz

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Horní Polubný 919, 468 50
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 169 190, 483 305 992
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/dokulil
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 830 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Černá Říčka počasí Černá Říčka

Nabízíme podkrovní apartmá 140 m´v RD - dva pokoje(4 lůžkové),kompletně vybavená kuchyňka s obývacím pokojem, WC se sprchovým koutem.Parkování na parkovišti naproti,pro kola a lyže místo v garáži, venkovní posezení.Zaručujeme soukromí rodiny,proto neobsazujeme volná místa dalšími klienty.Wifi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný dům se nachází v centru obce Horní Polubný, směrem na Černou Říčku,cca 150 m od kostela,hned naproti parkovišti.(stání za poplatek)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pro vaše pohodlí jsou připraveny dva pokoje(pokoj třílůžkový s přistýlkou a pokoj čtyřlůžkový), vybavená kuchyňka s obývacím pokojem (el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, televize, radio), WC se sprchovým koutem.V garáži je místo na kola, lyže, venkovní posezení.Wifi v objektu. Ubytování poskytujeme pouze jedné rodině /skupině lidí, dvojici,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letní sezóna nabízí množství cyklotras i turistických cílů do okolí(osada Jizerka,rozhledny Štěpánka,Špičák). V zimním období možnost nástupu na běžecké trasy hned u domu(Jizerská magistrála),lyžařské vleky v dosahu(Černá Říčka,Příchovice,Paseky,Rejdice,Harrachov).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dokulil Jiří
Informace poskytnul: Dokulil Jiří
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz