TOPlist

Penzion Dokulil

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům se nachází v centru obce Horní Polubný, směrem na Černou Říčku,cca 150 m od kostela,hned naproti parkovišti.(stání za poplatek)
Vybavení a služby
Pro vaše pohodlí jsou připraveny dva pokoje(pokoj třílůžkový s přistýlkou a pokoj čtyřlůžkový), vybavená kuchyňka s obývacím pokojem (el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, televize, radio), WC se sprchovým koutem.V garáži je místo na kola, lyže, venkovní posezení.Wifi v objektu. Ubytování poskytujeme pouze jedné rodině /skupině lidí, dvojici, jednotlivcům/. Zaručujeme jejich soukromí,proto neobsazujeme volná místa dalšími klienty!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní sezóna nabízí množství cyklotras i turistických cílů do okolí(osada Jizerka,rozhledny Štěpánka,Špičák). V zimním období možnost nástupu na běžecké trasy hned u domu(Jizerská magistrála),lyžařské vleky v dosahu(Černá Říčka,Příchovice,Paseky,Rejdice,Harrachov).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz