Chalupa u Kostela

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Horní Polubný 541
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 141 668,704790556,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionbistroukostela.cz
www.ceskehory.cz/chata-ukostela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

počasí Černá Říčka počasí Černá Říčka


Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na pomezi Jizerských hor a Krkonoš v obci Kořenov část Horní Polubný. Chalupa po převzetí novými nájemci v roce 2017/upozorňujeme že nemáme nic společného s předchozím nájemcem/ prošla částečnou rekonstrukcí. Byli nově vybaveny pokoje a opraveny sociální zařízení, stejně tak jako prostory kuchyně a celého zázemí objektu. Chalupa se nachází v samém... více >>

Vybavení a služby

Chalupa nabízí ubytování ve čtyřech čtyřlužkových pokojích a v jednom třílůžkovém pokoji s celkovou kapacitou 19.lůžek. Na každém pokoji je televizor a bezdrátové připojení k wi-fi zdarma stejně tak jako v celém objektu. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletně lůžkovinami a ručníky. Nově zrekonstruované sociální zařízení a WC je umístěno v přízemí objektu. Hostům je k... více >>

Rekreace a služby v okolí

V okolí chalupy se nachází mnoho způsobů sportovního vyžití. V letnich měsících prochází kolem penzionu cyklostezky, které nabízejí mnoho tras k vyletům (známá osada Jizerka 4km, přehrada Souš, rozledna Štěpánka v Příchovicích, Harrachov, Desná a mnoho dalších míst. Na podzim v okolních lesích roste mnoho hub. V zimě je možno vyrazit na bežky - v okolí mnoho běžeckých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Paločková
Informace poskytnul: Jana Paločková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz