Chalupa u Kostela

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na pomezi Jizerských hor a Krkonoš v obci Kořenov část Horní Polubný. Chalupa po převzetí novými nájemci v roce 2017/upozorňujeme že nemáme nic společného s předchozím nájemcem/ prošla částečnou rekonstrukcí. Byli nově vybaveny pokoje a opraveny sociální zařízení, stejně tak jako prostory kuchyně a celého zázemí objektu. Chalupa se nachází v samém centru Horního Polubného na křižovatce cyklistických tras v létě a v zimě prochází v bezprostřední blízkosti penzionu lyžařská stopa Jizerské magistrály. Z terasy je krásný výhled na Čertovu horu se sjezdovkou a skokanskymi můstky v Harrachově. V bezprostřední blízkosti chalupy je krásný park s dětským hřištěm s novými atrakcemi pro děti a hřištěm na volejbal.
Vybavení a služby
Chalupa nabízí ubytování ve čtyřech čtyřlužkových pokojích a v jednom třílůžkovém pokoji s celkovou kapacitou 19.lůžek. Na každém pokoji je televizor a bezdrátové připojení k wi-fi zdarma stejně tak jako v celém objektu. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletně lůžkovinami a ručníky. Nově zrekonstruované sociální zařízení a WC je umístěno v přízemí objektu. Hostům je k dispozici kompletně vybavená kuchyň včetně všech spotřebičů, nádobí a talířů. K dispozici je pro Vás připravena útulná společenská místnost s krbem, televizorem a dětským koutkem. V přízemí je vytápěná lyžárna. Parkování u objektu je zdarma. Dále nabízíme hostům možnost objednat si sudové pivo, jelikož chalupa disponuje výčepním zažízením.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí chalupy se nachází mnoho způsobů sportovního vyžití. V letnich měsících prochází kolem penzionu cyklostezky, které nabízejí mnoho tras k vyletům (známá osada Jizerka 4km, přehrada Souš, rozledna Štěpánka v Příchovicích, Harrachov, Desná a mnoho dalších míst. Na podzim v okolních lesích roste mnoho hub. V zimě je možno vyrazit na bežky - v okolí mnoho běžeckých stop (Jizerská magistrála vede u penziónu). V blízkém okolí je mnoho ski areálů. Harrachov 6km, Snowpark Rejdice 5km, Paseky nad Jizerou 10km, Areál u Čápa 4km, Tanvaldský Špičák 8km, Černá Říčka 500m a sjezdovka Bavorák
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz