Penzion Bistro Chalupa u Kostela - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Bistro Chalupa u Kostela

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na pomezi Jizerských hor a Krkonoš v obci Kořenov část Horní Polubný. Penzion po převzetí novými nájemci v roce 2017 prošel rekonstrukcí. Byli nově vybaveny pokoje a opraveny sociální zařízení, stejně tak jako prostory bistra, kuchyně a celého zázemí objektu. Penzion se nachází v samém centru Horního Polubného na křižovatce cyklistických tras v létě a v zimě prochází v bezprostřední blízkosti penzionu lyžařská stopa Jizerské magistrály. Z terasy je krásný výhled na Čertovu horu se sjezdovkou a skokanskymi můstky v Harrachově. V bezprostřední blízkosti penzionu je krásný park s dětským hřištěm a hřištěm na volejbal.
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování ve čtyřech čtyřlužkových pokojích bez sociálního zařízení, které je umístěno v přízemí objektu, z důvodu nedostatku prostor. Pokoje jsou vybaveny TV a Wi-fi, včetně lužkovin a ručníků. Nabízíme stravování formou plné penze nebo polopenze. Snídaně formou švédského stolu a večeře výběrem ze dvou jidel, polévky a dezertu. Vaříme z čerstvých surovin jídla české kuchyně, bezmasá jídla. Naši specialitou jsou domácí burgry, pečená žebra a kolena a jídla z grilu. K dispozici je pro Vás připravena útulná restaurace s krbem V přízemí je vytápěná lyžárna. Děti jsou u nás vítáni od 8.let věku.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí penziónu se nachází mnoho způsobů sportovního vyžití. V letnich měsících prochází kolem penzionu cyklostezky, které nabízejí mnoho tras k vyletům (známá osada Jizerka 4km, přehrada Souš, rozledna Štěpánka v Příchovicích, Harrachov, Desná a mnoho dalších míst. Na podzim v okolních lesích roste mnoho hub. V zimě je možno vyrazit na bežky - v okolí mnoho běžeckých stop (Jizerská magistrála vede u penziónu). V blízkém okolí je mnoho ski areálů. Harrachov 6km, Snowpark Rejdice 5km, Paseky nad Jizerou 10km, Areál u Čápa 4km, Tanvaldský Špičák 8km, Černá Říčka 500m a sjezdovka Bavorák
TOPlist