Penzion Berny

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malé Svatoňovice
Adresa: 
Kateřina Zajíčková, Náchodská 462, Červený Kostelec 549 41
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 025 154
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionberny.cz
www.ceskehory.cz/penzion-berny

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  520 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Radvanice počasí Radvanice


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v malebné oblasti Podkrkonoší a Jestřebích hor (1,5km), ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě běžkaření. Místo je snadno dostupné vlakem, kdy jezdí přímé vlaky do Prahy a západních Čech.
Vybavení a služby
Penzion nabízí komfortní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s možností čtyř přistýlek. Celková maximální kapacita je tedy 16 míst. Penzion je rozdělen na dva apartmány se samostatnými vchody. Při pronájmu celého objektu je možnost průchodu mezi apartmány. Spodní apartmán pro 6-8 osob je vybaven: 3 x dvoulůžkový pokoj,koupelna s sprchovým ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Hřebenová cesta Aloise Jiráska Vás zavede na Odolov (Hospoda U Lotranda) a nejvyšší kopec Žaltman (739m n.m.) s výhledem na Krkonoše, Orlické hory, Broumovské stěny. V okolí jsou upravené běžecké trasy, malý vlek s přírodním sněhem 3km. Umělý sníh a večerní lyžování: Petříkovice, Mladé Buky, Jánské Lázně, Žacléř, vše v rozmezí cca 15-30km od místa ubytování. V létě je ... více >>
Provozovatel: Kateřina Zajíčková
Informace poskytnul: Kateřina Zajíčková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz