Penzion Berny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v malebné oblasti Podkrkonoší a Jestřebích hor (1,5km), ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě běžkaření. Místo je snadno dostupné vlakem, kdy jezdí přímé vlaky do Prahy a západních Čech.
Vybavení a služby
Penzion nabízí komfortní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s možností čtyř přistýlek. Celková maximální kapacita je tedy 16 míst. Penzion je rozdělen na dva apartmány se samostatnými vchody. Při pronájmu celého objektu je možnost průchodu mezi apartmány. Spodní apartmán pro 6-8 osob je vybaven: 3 x dvoulůžkový pokoj,koupelna s sprchovým koutem a toaletou, obyvácí pokoj s TV a dětským koutkem, kuchyně (plně vybavena, spotřebiče- lednička, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, trouba, varná konvice,aj.), jídelní kout a terasa. Pro méně náročné hosty je možnost přistýlky na rozkládacím gauči v obývacím pokoji pro dvě osoby. Horní apartmán pro 6-8 osob je vybaven: jeden 2 lůžkový pokoj, jeden 4 lůžkový pokoj,koupelna s vanou a toaletou, obyvácí pokoj s TV a dětským koutkem, kuchyně (plně vybavena, spotřebiče- lednička, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, trouba, varná konvice,aj.), jídelní kout a balkon.Pro méně náročné hosty je možnost přistýlky na rozkládacím gauči v obývacím pokoji pro dvě osoby. Venkovní vybavení: tenisový kurt,venkovní posezení, ohniště, pergola,trampolína, dětské hrací centrum s horolezeckou stěnou, bazén. Stravování je možno zvolit vlastní nebo v blízké restauraci vzdálené 300m od penzionu. Parkování zajištěno u penzionu. V cenně jsou zahrnuty lůžkoviny, voda a energie!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hřebenová cesta Aloise Jiráska Vás zavede na Odolov (Hospoda U Lotranda) a nejvyšší kopec Žaltman (739m n.m.) s výhledem na Krkonoše, Orlické hory, Broumovské stěny. V okolí jsou upravené běžecké trasy, malý vlek s přírodním sněhem 3km. Umělý sníh a večerní lyžování: Petříkovice, Mladé Buky, Jánské Lázně, Žacléř, vše v rozmezí cca 15-30km od místa ubytování. V létě je tu velmi zajímavé okolí pro pěší i cykloturistiku. 500m od penzionu jou kryté tenisové kurty. Adršpašsko-teplické skály, ZOO ve Dvoře Králové, nedaleké Babičino údolí s Ratibořickým zámkem v České Skalici s přehradou Rozkoš je ideální místo pro vodní sporty a rybaření, Náchod, Opočno, Dobrošov. Mezi vzdálenější výlety můžeme doporučit zámek Hrádek u Nechanic, Častolovice, Třebechovický betlém, Aquapark v Hradci Králové nebo návštěvu Polské republiky s lázeňským přihraničím městem Kudowa Zdroj, park narodovi Gor Stolowich a polské tržnice.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz