Penzion Berny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v malebné oblasti Podkrkonoší a Jestřebích hor (1,5km), ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě běžkaření. Místo je snadno dostupné vlakem, kdy jezdí přímé vlaky do Prahy a západních Čech.
Vybavení a služby
Penzion nabízí komfortní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s možností čtyř přistýlek. Celková maximální kapacita je tedy 16 míst. Penzion je rozdělen na dva apartmány se samostatnými vchody. Při pronájmu celého objektu je možnost průchodu mezi apartmány. Spodní apartmán pro 6-8 osob je vybaven: 3 x dvoulůžkový pokoj,koupelna s sprchovým koutem a toaletou, obyvácí pokoj s TV a dětským koutkem, kuchyně (plně vybavena, spotřebiče- lednička, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, trouba, varná konvice,aj.), jídelní kout a terasa. Pro méně náročné hosty je možnost přistýlky na rozkládacím gauči v obývacím pokoji pro dvě osoby. Horní apartmán pro 6-8 osob je vybaven: jeden 2 lůžkový pokoj, jeden 4 lůžkový pokoj,koupelna s vanou a toaletou, obyvácí pokoj s TV a dětským koutkem, kuchyně (plně vybavena, spotřebiče- lednička, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, trouba, varná konvice,aj.), jídelní kout a balkon.Pro méně náročné hosty je možnost přistýlky na rozkládacím gauči v obývacím pokoji pro dvě osoby. Venkovní vybavení: tenisový kurt,venkovní posezení, ohniště, pergola,trampolína, dětské hrací centrum s horolezeckou stěnou, bazén. Stravování je možno zvolit vlastní nebo v blízké restauraci vzdálené 300m od penzionu. Parkování zajištěno u penzionu. V cenně jsou zahrnuty lůžkoviny, voda a energie!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hřebenová cesta Aloise Jiráska Vás zavede na Odolov (Hospoda U Lotranda) a nejvyšší kopec Žaltman (739m n.m.) s výhledem na Krkonoše, Orlické hory, Broumovské stěny. V okolí jsou upravené běžecké trasy, malý vlek s přírodním sněhem 3km. Umělý sníh a večerní lyžování: Petříkovice, Mladé Buky, Jánské Lázně, Žacléř, vše v rozmezí cca 15-30km od místa ubytování. V létě je tu velmi zajímavé okolí pro pěší i cykloturistiku. 500m od penzionu jou kryté tenisové kurty. Adršpašsko-teplické skály, ZOO ve Dvoře Králové, nedaleké Babičino údolí s Ratibořickým zámkem v České Skalici s přehradou Rozkoš je ideální místo pro vodní sporty a rybaření, Náchod, Opočno, Dobrošov. Mezi vzdálenější výlety můžeme doporučit zámek Hrádek u Nechanic, Častolovice, Třebechovický betlém, Aquapark v Hradci Králové nebo návštěvu Polské republiky s lázeňským přihraničím městem Kudowa Zdroj, park narodovi Gor Stolowich a polské tržnice.
TOPlist