Rodinné pensiony Bach a Erika a ubytovna - Volfartice
České hory » Lužické hory » Ubytování » Volfartice » Rodinné pensiony Bach a Erika a ubytovna

Rodinné pensiony Bach a Erika a ubytovna

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Volfartice
Adresa: 
Volfartice 190, 47112 Volfartice
Telefon: 
603 885 592, 603 885 590
Web adresa:
uni.mistecko.cz
www.ceskehory.cz/unipar

kapacita  kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  306 m.


Poloha a dosažitelnost
Volfartice leží na spojce mezi Českou Lípou a Kamenickým Šenovem, 8km od České lípy, pravidelná autobusová doprava, zastávka přímo před pensionem Bach, který je vzdálen 70 m od pensionu Erika a 150 m od ubytovny. Vzdálenost od Prahy 80 km, od Liberce 45 km, od Děčína 16 km.
Vybavení a služby
Ubytování v apartmánech s 3-5 lůžky s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Každá kuchyň má kuchyňskou linku s vybavením. Pokoje jsou vybaveny televizi a některé internetem. Ubytování je vhodné pro skupiny lidí a rodiny ke krátkodobému i dlouhodobému pobytu. Pensiony a ubytovna jsou umístěny v těsné blízkosti. Parkování na vlastním pozemku u ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Možnost prohlídky okolních skláren. V zimě sjezdovka vzdálena 6 km a velké množství běžeckých plání, v létě cykloturistika a jízda na koni. Ve vzdálenosti 20 km Máchovo jezero, skalní hrad Sloup v Čechách s koupalištěm, zámek Zákupy, na druhou stranu České Švýcarsko, Hřensko, hraniční přechod s Německem v Děčíně. Ve vzdálenosti 6 km jsou čedičové Varhany. Koupaliště je 8 min autem.
Provozovatel: STARMATIC s.r.o.
Informace poskytnul: Nová Vilma
TOPlist