PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liberec
Adresa: 
Stará Ještědská 146, Liberec 19
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 230 838
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionskalka.eu www.ceskehory.cz/skalka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ještěd

Wi-Fi

Rodinný penzion Skalka leží v blízkosti Sportovního areálu Ještěd a je určený pro rodiny s dětmi, páry i sportovce. Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích a apartmánu. Součástí každého pokoje je plně vybavená kuchynka, koupelna, SAT/TV a WIFI.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš penzion leží v těsné blízkosti Sportovního areálu Ještěd v Liberci. 4-sedačková lanovka Skalka je vzdálená jen 200m a kabinková lanovka na Ještěd 10 min. pěší chůze. Konečná stanice MHD tramvaje č.3 - Horní Hanychov je vzdálena 2 min. pěšky. Svou polohou je náš penzion vhodný pro vyznavače turistiky, cykloturistiky a lyžování na Ještědu nebo v nedalekých Jizerkách.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytováni ve 2-4 lůžkových pokojích a jednom apartmánu se 2 ložnicemi pro 6 osob. Každý nově zařízený pokoj je vybaven kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, indukčním vařičem, konvicí a potřebným příslušenstvím. Součástí každého pokoje je koupelna, WC,TV/SAT a WIFI. Společenská místnost s krbem je vhodná pro přátelská nebo firemní posezení. Parkování na našem uzavřeném pozemku je zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Město Liberec nabízí velkou možnost nejen sportovního, ale i kulturního vyžití. Ve městě jsou 3 divadla, ZOO, Botanická zahrada, Severočeské muzeum, oblíbené centrum Babylon, IQ Landie, Dinopark, Aquapark, Tip Sport Aréna a navíc různé kulturní památky. Za zmínku stojí také okolní zámky Frýdlant, Sychrov, Lemberk a hrady Grabštejn, Kost a Trosky. V blízkosti se... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Blažková
Informace poskytnul: R. Blažková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz