Skalka - Poloha, Služby, Okolí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš penzion leží v těsné blízkosti Sportovního areálu Ještěd v Liberci. 4-sedačková lanovka Skalka je vzdálená jen 200m a kabinková lanovka na Ještěd 10 min. pěší chůze. Konečná stanice MHD tramvaje č.3 - Horní Hanychov je vzdálena 2 min. pěšky. Svou polohou je náš penzion vhodný pro vyznavače turistiky, cykloturistiky a lyžování na Ještědu nebo v nedalekých Jizerkách.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytováni ve 2-4 lůžkových pokojích a jednom apartmánu se 2 ložnicemi pro 6 osob. Každý nově zařízený pokoj je vybaven kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, indukčním vařičem, konvicí a potřebným příslušenstvím. Součástí každého pokoje je koupelna, WC,TV/SAT a WIFI. Společenská místnost s krbem je vhodná pro přátelská nebo firemní posezení. Parkování na našem uzavřeném pozemku je zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Město Liberec nabízí velkou možnost nejen sportovního, ale i kulturního vyžití. Ve městě jsou 3 divadla, ZOO, Botanická zahrada, Severočeské muzeum, oblíbené centrum Babylon, IQ Landie, Dinopark, Aquapark, Tip Sport Aréna a navíc různé kulturní památky. Za zmínku stojí také okolní zámky Frýdlant, Sychrov, Lemberk a hrady Grabštejn, Kost a Trosky. V blízkosti se nachází překrásný Český ráj, lázně Chrastava nebo bobová dráha Javorník. U našeho penzionu se nacházejí 3 kvalitní restaurace a v dosahu 5 min. autem je obchodni centrum Nisa a multikino CineStar.
TOPlist