České hory » Krušné hory » Ubytování » Tellerhäuser » Pension Schneider

Pension Schneider

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tellerhäuser
Adresa: 
Oberwiesenthaler Str. 12, Tellerhauser 08359
Telefon: 
+420-777 863 236
Web adresa:
www.schneiderpension.cz
www.ceskehory.cz/pension-schneider

Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v malé horské vesničce Tellerhauser, vzdálené 4km od českých hranic, 7km od ski areálů Klínovec a Oberwiesenthal a 5km od ski areálu Neklid – Boží Dar. Příjemnou procházkou lesem můžete v létě dojít na Ježíškovu cestu. V blízkém okolí najdete velké množství cyklotras a běžeckých stop, hned nad penzionem vede lyžařská magistrála. Pension leží vedle silnice.
Vybavení a služby
Pension je původní, nezrekonstruované horské stavení. Nabízíme 2-3 lůžkové pokoje s umyvadlem. Koupelna a záchody jsou společné. V pensionu můžete využít plně vybavenou kuchyni a společenskou místnost s původními kachlovými kamny. U pensionu je malé dětské hřiště a ohniště s grilem. Parkování je před pensionem zdarma. V pensionu je Wi-fi.
Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází 4 největší lyžařské areály v Krušných horách - Klínovec, Neklid, Plešivec a Oberwiesenhal, všechny dostupné autem do pár minut. Přímo u pensionu jsou běžkařské tratě, dostupná je také uměle zasněžovaná a osvětlená běžkařská Fichtelberg aréna. Nedaleko pensionu se nachází oblíbená Ježíškova cesta a lesní občerstvení Krmelec (20 min chůze lesem). Nad ... více >>
Provozovatel: Dagmar Chladova
Informace poskytnul: Dagmar Chladova
TOPlist