PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Vilémov » Pension*** Restaurant Nola

Pension*** Restaurant Nola

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vilémov
Adresa: 
Paseky nad Jizerou, Vilémov 366
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 775 141 021, 481 522 225, 723 825 171
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.rokytnice.com/nola www.ceskehory.cz/nola
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 512 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou

počasí Paseky nad Jizerou

Wi-Fi

Není možný

Venkovní bazén

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má své vlastní soc.zařízení, TV. Ubytování je možné si objednat se snídaní nebo polopenzí, případně se individuálně stravovat v naší restauraci, která je otevřena i pro veřejnost.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Není možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Osada Vilémov, dříve Vilhemstahl, je součástí turistického města Rokytnice nad Jizerou i když máme k vlekům blíže do Pasek nad Jizerou. Náš pension se nachází na trase Harrachov - Vrchlabí, je snadno přístupný, má uzamykatelné parkoviště. Nejbližší talířkový vlek je cca 200m od domu, na přírodním sněhu, velmi vhodný pro rodiny s malými dětmi, kde je možnost se... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou dvoulůžkové, s předsíní, sociálním zařízením. Stravování nabízíme v naší restaurací s domácí kuchyní. Ve společných prostorách objektu je možné Wi-Fi připojení k internetu pro ubytované zdarma.V letních měsících, v případě zájmu, zajišťujeme různé výlety, přepravu kol. V místě máme zastávku cyklobusů. Pro letní hosty je k dispozici zahrada s nadzemním... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jsme v horách, v údolí Jizery a této poloze odpovídají i aktivity, které je možné provozovat. Určitě si každý vybere!! Pěší turistika, nordwolking, cykloturistika, je zde aktivní paraglaiding klub, tenisové kurty, můžeme zajisti tělocvičnu ve sportovní hale. Jsme poslední osadou před Harrachovem, kde se odehrávají sportovní akce světového významu. Je zde sklárna s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Prchal
Informace poskytnul: Jaroslav Prchal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz