Pension***Restaurant Nola - Poloha, Služby, Okolí

Pension***Restaurant Nola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Osada Vilémov, dříve Vilhemstahl, je součástí turistického města Rokytnice nad Jizerou i když máme k vlekům blíže do Pasek nad Jizerou. Náš pension se nachází na trase Harrachov - Vrchlabí, je snadno přístupný, má uzamykatelné parkoviště. Nejbližší talířkový vlek je cca 200m od domu, na přírodním sněhu, velmi vhodný pro rodiny s malými dětmi, kde je možnost se občerstvit a schovat před nepřízní počasí. Další lyžařská centra kromě Pasek jsou vzdálena cca 10 minut jízdy autem - v Harrachově, Rokytnici, či Jablonci nad Jizerou. Velmi atraktivní jsou upravované běžecké trasy v okolí a v 10km vzdálených polských Jakušicích.
Vybavení a služby
Pokoje jsou dvoulůžkové, s předsíní, sociálním zařízením. Nábytek umožňuje na každém pokoji rozložit přistýlku, až pro 2 děti do 10-ti let nebo jednu dospělou osobu. Stravování nabízíme v naší restaurací s domácí kuchyní. V celém objektu je možné Wi-Fi připojení k internetu pro ubytované zdarma. Je možné si u nás zahrát kulečník, elektronické šipky, případně stolní tenis. V letních měsících, v případě zájmu, zajišťujeme různé výlety, přepravu kol. V místě máme zastávku cyklobusů. Pro letní hosty je k dispozici zahrada s nadzemním bazénem, posezením, houpačkami, ohništěm. Poskytneme vám kvalifikované informace o okolí, typy na výlety a pod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jsme v horách, v údolí Jizery a této poloze odpovídají i aktivity, které je možné provozovat. Určitě si každý vybere!! Pěší turistika, nordwolking, cykloturistika, je zde aktivní paraglaiding klub, tenisové kurty, můžeme zajisti tělocvičnu ve sportovní hale. Jsme poslední osadou před Harrachovem, kde se odehrávají sportovní akce světového významu. Je zde sklárna s možností prohlídky výroby, minipivovar, muzeum skla, lyžování.
TOPlist