Pension*** Restaurant Nola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Osada Vilémov, dříve Vilhemstahl, je součástí turistického města Rokytnice nad Jizerou i když máme k vlekům blíže do Pasek nad Jizerou. Náš pension se nachází na trase Harrachov - Vrchlabí, je snadno přístupný, má uzamykatelné parkoviště. Nejbližší talířkový vlek je cca 200m od domu, na přírodním sněhu, velmi vhodný pro rodiny s malými dětmi, kde je možnost se občerstvit a schovat před nepřízní počasí. Další lyžařská centra kromě Pasek jsou vzdálena cca 10 minut jízdy autem - v Harrachově, Rokytnici, či Jablonci nad Jizerou. Velmi atraktivní jsou upravované běžecké trasy v okolí a v 10km vzdálených polských Jakušicích.
Vybavení a služby
Pokoje jsou dvoulůžkové, s předsíní, sociálním zařízením. Stravování nabízíme v naší restaurací s domácí kuchyní. Ve společných prostorách objektu je možné Wi-Fi připojení k internetu pro ubytované zdarma. Je možné si u nás zahrát elektronické šipky, případně stolní tenis. V letních měsících, v případě zájmu, zajišťujeme různé výlety, přepravu kol. V místě máme zastávku cyklobusů. Pro letní hosty je k dispozici zahrada s nadzemním bazénem, posezením, houpačkami, ohništěm. Poskytneme vám kvalifikované informace o okolí, typy na výlety a pod.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jsme v horách, v údolí Jizery a této poloze odpovídají i aktivity, které je možné provozovat. Určitě si každý vybere!! Pěší turistika, nordwolking, cykloturistika, je zde aktivní paraglaiding klub, tenisové kurty, můžeme zajisti tělocvičnu ve sportovní hale. Jsme poslední osadou před Harrachovem, kde se odehrávají sportovní akce světového významu. Je zde sklárna s možností prohlídky výroby, minipivovar, muzeum skla, lyžování. V Pasekách nad Jizerou nová lanovka, další minipivovar.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz