PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Pension Pomněnka

Pension Pomněnka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Pec pod Sněžkou II - Velká Úpa
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 477 083, 777 577 083
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionpomnenka.cz www.ceskehory.cz/pensionpomnenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa

Wi-Fi

Je možný

Venkovní bazén

U lyžařských vleků

Pension PŘÍMO NA SJEZDOVCE 3sedačkové LANOVKY PORTÁŠKY umělé zasněžování+ vlek s večerním lyžováním přímo vedle pensionu). Léto 2023 cena jen 498 Kč s polopenzí. Bowling, venkovní bazén, koloběžky, procházky po okolí, houbaření, nová horská dráha.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Je možný
Umístění objektu
U lyžařských vleků (1m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází přímo na sjezdovce Portášky, která je zasněžována + vlek s večerním lyžováním. Pension je vzdálen jen 200m od autobusové zastávky . Parkoviště u pensionu. (v zimě 270 m od pensionu). Odvoz zavazadel za 1 x jízdu účtujeme 300,-Kč.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension Pomněnka nabízí 12 pokojů s umyvadlem s teplou a studenou vodou a 3 pokoje s WC a sprchou. Hostům je k dispozici bar, el. šipky, jídelna s televizí + dig. satelit, WIFI, venkovní terasa s grilem, přírodní ohniště, domácí kuchyně, venkovní dětské hřiště, bazén, rožnění selat na objednávku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo u pensionu jsou lyžařské vleky jak pro začátečníky tak i pro dobré lyžaře.Tři sjezdovky jsou zasněžované 1. 530m je i osvětlená,2. 1440m 3sed. lanovka zasněžovaná,3. 900 m rovněž zasněžovaná. V okruhu je dalších 15 sjezdovek. K přepravě k nim lze použít bezplatný skibus. Ve Velké Úpě jsou restaurace, potraviny, informace, směnárna, půjčovna lyží, snowboardů a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Karlik
Informace poskytnul: Petr Vokrouhlík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz