Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází přímo na sjezdovce Portášky,která je od 1.12.2003 uměle zasněžována .Vyrostly nám zde také 2 další vleky jeden 530m a druhý 900m, které jsou taktéž uměle zasněžované + noční osvětleníOd 1.12.2005 nová lanovka.Pension je vzdálen jen 200m od autobusové zastávky . Parkoviště u pensionu. (v zimě 170 m od pensionu). Odvoz zavazadel za 1 x jízdu účtujeme 100,-Kč.

  Vybavení a služby

Pension Pomněnka nabízí 14 pokojů s umyvadlem s teplou a studenou vodou a 3 pokoje s WC a sprchou. Hostům je k dispozici bar,el. šipky, jídelna s televizí + dig.satelit, WIFI, venkovní terasa s grilem, přírodní ohniště, domácí kuchyně, parkoviště (v zimě 170 m od pensionu), venkovní dětské hřiště,bazén, rožnění selat na objednávku.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přímo u pensionu jsou lyžařské vleky jak pro začátečníky tak i pro dobré lyžaře.Tři sjezdovky jsou zasněžované 1. 530m je i osvětlená,2. 1440m 3sed. lanovka zasněžovaná,3. 900 m rovněž zasněžovaná. V okruhu je dalších 15 sjezdovek. K přepravě k nim lze použít bezplatný skibus. Ve Velké Úpě jsou restaurace, potraviny, informace, směnárna, půjčovna lyží, snowboardů a kol, biliard club, bowling herna, veřejné hřistě a disco. V okolí (cca 2 km) je dále krytý bazén, sauna, solárium, masáže, squash a fitness.

Zpět


TOPlist
  Pension Pomněnka Velká Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Pomněnka
Ceník ubytování a stravování