Pension Polepšovna

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Krčkovice
Adresa: 
Hrubá skála - Krčkovice 9, okr. Semily
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 234 364
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionpolepsovna.cz
www.ceskehory.cz/pensionpolepsovna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

Je možný

počasí Troskovice počasí Troskovice

Pokud chcete bydlet v klidném prostředí u lesa, daleko od stresu, hluku a nepořádku a přitom v centru hlavních turistických tras a blízko všem památkám Českého ráje – pak zkuste přijet k nám. Vyzkoušejte pobyt uprostřed ráje v pensionu Polepšovna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš pension byl postaven v roce 2007. K samotnému vzniku názvu nás inspiroval film „Jak dostat tatínka do polepšovny“, který tady byl i částečně natáčen a proto nás najdete pod známou hláškou „Halóó vemte to zkratkou, u hospody doprava a rovnou mezi ploty“. Pension se nachází v obci Krčkovice, 10km vzdálené od Turnova přes Hrubou skálu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 6 pokojů – 4x dvoulůžkový a 2x třílůžkový. U každého pokoje je pavlač s výhledem do přírody s možností posezení. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Pension se nachází u lesa s okrasnou loukou, kterou hosté mohou využít k relaxaci. Před restaurací u pensionu je klidná venkovní zahrádka. Wifi... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkém okolí naleznete ty nejkrásnější trasy pro pěší a cyklistické výlety. Památky a přírodní zákoutí jsou vysloveně na dosah – například zámek Hrubá Skála, Valdštejn, Kost, Trosky a mnoho vyhlídkových tras, vedoucích ke skalním věžím a rybníkům.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PUB s.r.o.
Informace poskytnul: P. Mečíř
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz