Pension Polepšovna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš pension byl postaven v roce 2007. K samotnému vzniku názvu nás inspiroval film „Jak dostat tatínka do polepšovny“, který tady byl i částečně natáčen a proto nás najdete pod známou hláškou „Halóó vemte to zkratkou, u hospody doprava a rovnou mezi ploty“. Pension se nachází v obci Krčkovice, 10km vzdálené od Turnova přes Hrubou skálu.
Vybavení a služby
Nabízíme 6 pokojů – 4x dvoulůžkový a 2x třílůžkový. U každého pokoje je pavlač s výhledem do přírody s možností posezení. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Pension se nachází u lesa s okrasnou loukou, kterou hosté mohou využít k relaxaci. Před restaurací u pensionu je klidná venkovní zahrádka. Wifi zdarma v celém areálu restaurace i pensionu. V areálu pensionu je soukromé parkoviště pod kamerovým systémem. Ve stylovém pensionu je původní kamenný hostinec, až pro 36 osob. Z jídelního lístku si vybere snad každý. V celé restauraci udržují teplo a příjemnou pohodu velká krbová, kachlová kamna. Restaurace má venkovní posezení a přilehlou louku pro odpočinek a relaxaci. Ideální prostředí pro obchodní jednání, srazy, rodinné oslavy a podobné akce. V areálu parkoviště je k dispozici soukromá „kolárna“ pro úschovu vašich bicyklů. V této kolárně jsou též zásuvky na nabíjení baterií pro vaše elektro-kola. Úschovna je uzamčena a hlídaná kamerovým systémem. Dále v areálu nabízíme relaxaci ve venkovní vířivé vaně se samostatnou šatnou a sprchovým koutem. Vířivá vana je pod prosklenou střechou, která umožňuje výhled na oblohu a široké okolí. Dalšími aktivitami, které nabízíme v areálu jsou možnost si zahrát stolní tenis na kamenném stole či volejbal na okrasné louce. Pálky nebo míč na volejbal možné zapůjčit v pensionu. Další možností jak strávit hezké chvíle v Českém ráji je posezení u táboráku s možností opékání „buřtů“.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí naleznete ty nejkrásnější trasy pro pěší a cyklistické výlety. Památky a přírodní zákoutí jsou vysloveně na dosah – například zámek Hrubá Skála, Valdštejn, Kost, Trosky a mnoho vyhlídkových tras, vedoucích ke skalním věžím a rybníkům.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz