Pension Pochop

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Benecko 40
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 811 800
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-776 811 800
Web adresa:
pension-pochop.cz
www.ceskehory.cz/pensionpochop

kapacita  kapacita: 23 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  930 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko

Benecko hlásí 145 - 155 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v nejvýše položené části obce Benecko v nadmořské výšce 930m.n.m, přímo u objektu běžecké tratě, 50m vzdálený lyžařský vlek. V létě turistické stezky jak pro náročné, tak pro rodiny s dětmi. 2,5km rozhledna Žalý, 3,5km Janova hora s Huculskými koňmi s možností vyjížděk. Centrum s restauracemi, půjčovnami, lyž. školami, snowtubing, letní tubing, ... více >>
Vybavení a služby
Pension má k dispozici 23 lůžek v osmi pokojích. Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Je zde vybavená společná kuchyňka, společenská místnost s televizí, jídelna. Bazén, trampolína. Využít lze i stravování v podobě snídaní, či polopenzí.
Rekreace a služby v okolí
Benecko nabízí spoustu možností pro všechny, kteří nemají rádi nudu. Můžete zde lyžovat na běžeckých tratích, využít několik vleků a čtyřsedačkovou lanovku. Lyž.školu a půjčovna. Dále spousta cyklotras. Vyjížďky na koních. Wellness. Snowtubing. Letní tubing, koloběžky, trať na in-line brusle, paintball.
Provozovatel: Pochop Jan
Informace poskytnul: Pochop Jan
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz