Pension Pochop

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v nejvýše položené části obce Benecko v nadmořské výšce 930m.n.m, přímo u objektu běžecké tratě, 50m vzdálený lyžařský vlek. V létě turistické stezky jak pro náročné, tak pro rodiny s dětmi. 2,5km rozhledna Žalý, 3,5km Janova hora s Huculskými koňmi s možností vyjížděk. Centrum s restauracemi, půjčovnami, lyž. školami, snowtubing, letní tubing, horské káry, koloběžky cca 1,5km. In-line stezka dlouhá 2,5km vzdálená 1km od pensionu a mnoho dalších možností vyžití.
Vybavení a služby
Pension má k dispozici 23 lůžek v osmi pokojích. Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Je zde vybavená společná kuchyňka, společenská místnost s televizí, jídelna. Bazén, trampolína. Využít lze i stravování v podobě snídaní, či polopenzí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Benecko nabízí spoustu možností pro všechny, kteří nemají rádi nudu. Můžete zde lyžovat na běžeckých tratích, využít několik vleků a čtyřsedačkovou lanovku. Lyž.školu a půjčovna. Dále spousta cyklotras. Vyjížďky na koních. Wellness. Snowtubing. Letní tubing, koloběžky, trať na in-line brusle, paintball.
TOPlist