České hory » Krkonoše » Ubytování » Černý Důl » Pension Lukas

Pension Lukas

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Černý Důl
Adresa: 
543 44 Černý Důl 251
Telefon: 
+420-604 705 564, 604 878 860
Web adresa:
www.pensionlukas.com
www.ceskehory.cz/pensionlukas

kapacita  kapacita: 23 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  690 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Černý Důl počasí Černý Důl


Poloha a dosažitelnost
Pension Lukas se nachází ve středisku Černý Důl, na poloviční cestě mězi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, cca 5km od Janských Lázní. Dostupný autem i v zimě, parkoviště před objektem. V případě cestování autobusem - zastávka Černý Důl - náměstí, 10min. V zimě pravidelně jezdí skibusy (z Hradce Králové a Prahy), v létě cyklobusy.
Vybavení a služby
Poskytujeme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT, WiFi. V každém pokoji lednička, rychlovarná konvice. K dispozici jeden nově vybudovaný apartmán s kuchyňkou v podkroví. K příjemnému posezení slouží společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyňkou. V objektu se nekouří, pro kuřáky máme vyhrazené místo venku a na balkonech. Pobyt domácích mazlíčků není možný.
Rekreace a služby v okolí
Výborné podmínky pro sjezdové lyžování! Lyžařské vleky dostupné pěšky nebo skibusem. SKIRESORT ČERNÁ HORA - nový lyžařský region Černý Důl + Janské Lázně + Svoboda nad Úpou = 4 lanovky, 22 vleků, 20km sjezdovek na společnou jízdenku! Areály jsou propojeny skibusy. Zastávka skibusu 20m od pensionu. Možnosti stravování, bazén, sauna, masáže, kosmetika, kadeřnictví - to ... více >>
Provozovatel: Dagmar Švorcová
Informace poskytnul: Dáša Švorcová
TOPlist