Poloha a dosažitelnost

Pension Lukas se nachází ve středisku Černý Důl, na poloviční cestě mězi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, cca 5km od Janských Lázní. Dostupný autem i v zimě, parkoviště před objektem. V případě cestování autobusem - zastávka Černý Důl - náměstí, 10min. V zimě pravidelně jezdí skibusy (z Hradce Králové a Prahy), v létě cyklobusy.

  Vybavení a služby

Poskytujeme ubytování se snídaní ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. Zdarma WiFi připojení k internetu. K dispozici jeden nově vybudovaný apartmán s kuchyňkou v podkroví. K příjemnému posezení slouží společenská místnost s krbem a kuchyňským koutem. V objektu se nekouří, pro kuřáky máme vyhrazené místo venku a na balkonech. Půjčovna lyží v objektu, výhodné ceny pro ubytované hosty. Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě a za poplatek. V létě na zahradě k dispozici posezení s grilem, bazén, houpačky, skluzavka, pískoviště. Možnost využití garáže k zaparkování motorek a kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Výborné podmínky pro sjezdové lyžování! Lyžařské vleky dostupné pěšky nebo skibusem. SKIRESORT ČERNÁ HORA - nový lyžařský region Černý Důl + Janské Lázně + Svoboda nad Úpou = 4 lanovky, 22 vleků, 20km sjezdovek na společnou jízdenku! Areály jsou propojeny skibusy. Zastávka skibusu 20m od pensionu. Možnosti stravování, bazén, sauna, masáže, kosmetika, kadeřnictví - to vše v těsné blízkosti. v létě ideální výchozí bod pro turisty a cyklisty toužící po horském terénu. V okolí též několik nenáročných vycházkových tras vhodných pro děti a méně zdatné turisty.

Zpět


TOPlist
  Pension Lukas Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Lukas
Ceník ubytování a stravování