PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Rohanov (Prachatice) » Penzion Harmonie Rohanov

Penzion Harmonie Rohanov

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rohanov
Adresa: 
Rohanov 10, 383 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 585 870, 603 893 816
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-sumava-prachatice.cz www.ceskehory.cz/pension-harmonie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov

počasí Prachatice

Wi-Fi

Je možný

Wellnesss penzion v blízkosti Národního parku Šumava. Ubytování ve 1,2,3,4 lůžkových pokojích s vl.soc.zařízením. Restaurace, infrasauna, venkovní vyhřívaný koupací sud, privátní vířivka, masáže. Wellness pobyty, možnost grilování, turistiky, cykloturistiky, lyžování. Nedaleko lanový park Libín


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází na samotě, uprostřed zachovalé šumavské přírody. Penzion je vzdálen 5km od města Prachatice. Je možné přijet vlastním automobilem (parkoviště u penzionu) nebo aubobusem - 1,2km od penzionu, případně vlakem - zastávka 0,5km od penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování ve 2,3,4 lůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením. Na každém pokoji je televize. WiFi připojení zdarma, infrasauna, vyhřívaný koupací sud, masážní místnost, privátní vířivka. Stravování je možné také formou polopenze, od 10 osob i možnost plné penze. Náš penzion je vhodný nejen pro prožití klidné dovolené, ale poskytujeme i jednodenní, víkendové nebo týdenní pobyty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolní příroda poskytuje dostatek příležitostí k aktivnímu odpočinku, ale i k turistice, cykloturistice, houbaření. V 5km vzdálených Prachaticích je koupaliště, krytý bazén, saunový svět, tenisové kurty, fitnes studio. 500 m od penzionu dráha na on-line brusle. Udržované zimní běžecké tratě v těsné blízkosti pensionu. Nejbližší střediska zimních sportů - Zadov -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Martina Kubešová
Informace poskytnul: Martina Kubešová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz