Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na samotě, uprostřed zachovalé šumavské přírody. Penzion je vzdálen 5km od města Prachatice. Je možné přijet vlastním automobilem (parkoviště u penzionu) nebo aubobusem - 1,2km od penzionu, případně vlakem - zastávka 0,5km od penzionu.

  Vybavení a služby

Ubytování ve 2,3,4 lůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením. Na každém pokoji je televize. WiFi připojení zdarma, infrasauna,vyhřívaný koupací sud,masážní místnost. Stravování je možné také formou polopenze, případně plné penze. Náš pension je vhodný nejen pro prožití klidné dovolené, ale poskytujeme i jednodenní, víkendové nebo týdenní pobyty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolní příroda poskytuje dostatek příležitostí k aktivnímu odpočinku, ale i k turistice, cykloturistice, houbaření. V 5km vzdálených Prachaticích je koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, fitnes studio. 500 m od penzionu dráha na on-line brusle. Udržované zimní běžecké tratě v těsné blízkosti pensionu. Nejbližší střediska zimních sportů - Zadov - 35km od pensionu. Doporučujeme Skizentrum MITTERDORF - Philippsreut v SRN, kde jsou vynikající podmínky pro lyžování za ceny srovnatelné s ČR (urdžované sjezdovky bez dlouhého čekání na vlek) - vzdálenost od pensionu 35km.

Zpět


TOPlist
  Penzion Harmonie Rohanov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Harmonie Rohanov
Ceník ubytování a stravování