Penzion Harmonie Rohanov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na samotě, uprostřed zachovalé šumavské přírody. Penzion je vzdálen 5km od města Prachatice. Je možné přijet vlastním automobilem (parkoviště u penzionu) nebo aubobusem - 1,2km od penzionu, případně vlakem - zastávka 0,5km od penzionu.
Vybavení a služby
Ubytování ve 2,3,4 lůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením. Na každém pokoji je televize. WiFi připojení zdarma, infrasauna, vyhřívaný koupací sud, masážní místnost, privátní vířivka. Stravování je možné také formou polopenze, od 10 osob i možnost plné penze. Náš penzion je vhodný nejen pro prožití klidné dovolené, ale poskytujeme i jednodenní, víkendové nebo týdenní pobyty.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolní příroda poskytuje dostatek příležitostí k aktivnímu odpočinku, ale i k turistice, cykloturistice, houbaření. V 5km vzdálených Prachaticích je koupaliště, krytý bazén, saunový svět, tenisové kurty, fitnes studio. 500 m od penzionu dráha na on-line brusle. Udržované zimní běžecké tratě v těsné blízkosti pensionu. Nejbližší střediska zimních sportů - Zadov - 35km od pensionu. Doporučujeme Skizentrum MITTERDORF - Philippsreut v SRN, kde jsou vynikající podmínky pro lyžování za ceny srovnatelné s ČR (urdžované sjezdovky bez dlouhého čekání na vlek) - vzdálenost od pensionu 35km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz