PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Grizzly

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ludvíkov pod Pradědem
Adresa: 
Ludvíkov 65, 793 26 Vrbno pod Pradědem
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pensiongrizzly
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd

počasí Ski Arena Vrbno

Wi-Fi

Po domluvě

Hotel ve středu obce Ludvíkov, 3km od známých lázní Karlova Studánka. Náš hotel je vybaven sušárnou lyžáků, úschovnou lyží a kol. Lyžařská střediska - Chata Sova Ludvíkov - 100 m, Praděd Ovčárna (8km), Karlov (7km), Vrbno p.Pradědem (5km, Karlova Studánka 3 km. Pension má vlastní parkoviště


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel ve středu obce Ludvíkov, 3km od známých lázní Karlova Studánka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension nabízí ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem,TV, některé s balkónem. Součástí pensionu je lyžárna s místností na sušení mokrého oděvu a úschovna kol. Domácí zvířata je možné vzít s sebou po dohodě za poplatek. V blízkosti možnost domluvit vyjížďky do přírody na koních i pro úplné začátečníky

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Další lyžařská střediska - Praděd Ovčárna (8km), Karlov (7km), Vrbno p.Pradědem (5km), Červenohorské sedlo (21km). Tipy na výlet: nejvyšší hora Jeseníků Praděd, lázně Karlova Studánka, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, vodopády v údolí Bílé Opavy, Mechová jezírka Rejvíz, zámek Brunál, hrad Sovinec, vodopády Rešov, Eko farma Karlovice- vyjížďky na koních

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lesní společnost Ludvíkov a.s.
Informace poskytnul: Lesní společnost Ludvíkov a.s.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz