Pension Dobrá duše - Horní Blatná
České hory » Krušné hory » Ubytování » Horní Blatná » Pension Dobrá duše

Pension Dobrá duše

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Blatná
Adresa: 
U kapličky 20, 362 35 Horní Blatná
Telefon: 
+420-721 567 255
Web adresa:
www.dobra-duse.cz
www.ceskehory.cz/dobra-duse

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  930 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Blatná počasí Horní Blatná


Poloha a dosažitelnost
Hrázděný objekt na kraji obce s výhledem do krajiny, ale zároveň pouhých 120m od historického centra. Příjezdová trasa: Ostrov - Hroznětín - Pernink - Horní Blatná. Průjezd obcí je popsán na našich internetových stránkách a plánek zasílán všem našim hostům. Parkoviště (8 až 10 vozů) před a vedle pensionu.
Vybavení a služby
Osm nově rekonstruovaných pokojů každý s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Složení pokojů: 5x2, 2x3, 1x4 osoby. Možnost zapůjčení dětské postýlky či přistýlky. Společenská místnost s kapacitou 26 osob. Plně vybavená kuchyňka: 2x varná deska, 2x rychlovarná konvice, kávovar, porcelán, sklenice, nádobí, lednice. Připojení na internet WI-FI = zdarma ! ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Výtečné podmínky pro běžecké lyžování, nástup do tratě 150m. Mnoho cyklostezek napojených i na německou stranu. Koupání v místě přírodní (malé), plavecký bazén Jáchymov (17km), aquapark Geyer (28 km). Sjezdové lyžování: Pernink - rodinné lyžování 5 vleků 2km, Boží Dar - Klínovec 12km, Potůčky (sjezdovka 550m) 5km, Plešivec (7 km)
Provozovatel: Lenka Michaluková
Informace poskytnul: Lenka Michaluková
TOPlist