Poloha a dosažitelnost

Hrázděný objekt na kraji obce s výhledem do krajiny, ale zároveň pouhých 120m od historického centra. Příjezdová trasa: Ostrov - Hroznětín - Pernink - Horní Blatná. Průjezd obcí je popsán na našich internetových stránkách a plánek zasílán všem našim hostům. Parkoviště (8 až 10 vozů) před a vedle pensionu.

  Vybavení a služby

Osm nově rekonstruovaných pokojů každý s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Složení pokojů: 5x2, 2x3, 1x4 osoby. Možnost zapůjčení dětské postýlky či přistýlky. Společenská místnost s kapacitou 26 osob. Plně vybavená kuchyňka: 2x varná deska, 2x rychlovarná konvice, kávovar, porcelán, sklenice, nádobí, lednice. Připojení na internet WI-FI = zdarma ! Velká kolárna - lyžárna. Možnost posezení v zahradě s grilem. Možnost ubytování větších uzavřených skupin. Vhodné pro pořádání rodinných oslav.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Výtečné podmínky pro běžecké lyžování, nástup do tratě 150m. Mnoho cyklostezek napojených i na německou stranu. Koupání v místě přírodní (malé), plavecký bazén Potůčky (5km), aquapark Geyer (28 km). Sjezdové lyžování: Pernink - rodinné lyžování 5 vleků 2km, Boží Dar - Klínovec 12km, Potůčky (sjezdovka 550m) 5km.

Zpět


TOPlist
  Pension Dobrá duše Horní Blatná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Dobrá duše
Ceník ubytování a stravování