Penzion Anna

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Horní Rokytnice 210, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 604 243 106
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionanna.cz
www.ceskehory.cz/anna

kapacita  kapacita: 40 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  585 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou hlásí 40 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: firn


Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází nedaleko od centra v části zvané Horní kout (5 minut pěšky od náměstí, kde je i nejbližší zastávka autobusů, skibusů či cyklobusů) a lyžařského střediska Studenov. Nad domem už jsou jen louky a lesy. Parkování u objektu
GPS: 50.731409722222N, 15.456033333333E

Vybavení a služby

Penzion Vám nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha). K dispozici je 11 dvoulůžkových pokojů ( na 10 z nich je možno 1-2 přistýlky) a 4 apartmány s minikuchyňkou pro 4-6 osob. V objektu se nachází restaurace (s bohatým minutkovým jídelníčkem) s barem, kde je možno posedět při reprodukované nebo i živé hudbě. V zimě... více >>

Rekreace a služby v okolí

Rokytnice n.J. je ideálním místem odpočinku pro všechny milovníky přírody, turistiky ( pěší i cyklo) a hlavně lyžování, kde si najdou terény úplní začátečníci i nejzdatnější lyžaři. Okolní kopce jsou vhodné pro paraglyding a rogalisty. U Jizery si přijdou na své sportovní rybáři (pstruhová voda). Můžeme zajistit půjčení horských kol, lyží (snowboardů) i lyžařské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anna Poupová
Informace poskytnul: Anna Poupová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz