Pension Anna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází nedaleko od centra v části zvané Horní kout (5 minut pěšky od náměstí, kde je i nejbližší zastávka autobusů, skibusů či cyklobusů) a lyžařského střediska Studenov. Nad domem už jsou jen louky a lesy. Parkování u objektu
Vybavení a služby
Pension Vám nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha). K dispozici je 12 dvoulůžkových pokojů ( na 10 z nich je možno 1-2 přistýlky) a 4 apartmány pro 4-6osob. Pension Anna je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých sportovních a vzdělávacích akcí či školení. K dispozici je zvláštní místnost s kulečníkem a šipkami... V objektu se nachází restaurace (s bohatým minutkovým jídelníčkem) s barem, kde je možno posedět při reprodukované nebo i živé hudbě, a salonek pro nekuřáky. V celém objektu je zákaz kouření kromě restaurace. V zimě je k dispozici lyžárna a sušička bot, v létě uschovna kol a venkovní zahradní bazén 7,5x3,5m na terase před domem.
Rekreace a služby v okolí
Okolí pensionu Anna je ideálním místem odpočinku pro všechny milovníky přírody, turistiky (pěší i cyklo), jízdy na koni, okolní terény jsou vhodné pro paraglyding a rogalisty. U Jizery si přijdou na své sportovní rybáři (pstruhová voda). Možnost zajistit půjčení horských kol, lyží (snowboardů) i lyžařské výstroje, lekce v některé z lyžařských škol, nájem tělocvičny, kuželny, příp, fitness centra, i povolenku pro rybáře s rybářským lístkem. V létě jezdí cyklobusy, kterými se dostanete snadno do vzdálenějších míst Krkonoš, případně až na Pomezní boudy, odkud můžete vyrazit na túry, nebo se jimi dostanete zase snadno zpátky do Rokytnice.
TOPlist