PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Ampra

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Josefův Důl, Antonínov
Adresa: 
Antonínov 33/495, 468 44 Josefův Důl
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ampra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Pension Ampra se nachází v obci Josefův Důl. Penzion je po celkové rekonstrukci s kapacitou 16 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. V pokojích je nový dřevěný nábytek, v přízemí kompletně zařízená kuchyně, společenská místnost, krb, v suterénu sauna.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zařízení se nachází v obci Josefův Důl nedaleko Jablonce nad Nisou v centru Jizerských hor. Autobusová zastávka a vlakové nádraží v obci.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dvou až čtyřlůžkové pokoje s novým dřevěným nábytkem a dostatkem úložného prostoru. Kompletně zařízená kuchyně, společenská místnost s barem, (TV, SAT, VIDEO, DVD/CD přehrávač), krbem. V druhém podlaží jsou dvě koupelny s odděleným WC. V přízemí sušárna, v suterénu sauna. Ubytování bez stravování, ložní prádlo zajištěno.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Koupání - řeka Kamenice, vodní nádrž v obci. Lyžařské vleky - Bukovka, Lucifer, Tanvaldský Špičák. Restaurace, obchod, pošta v obci.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ampra a.s.
Informace poskytnul: Ruta Zacharová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz