Chata Ostružná - Ramzová
České hory » Jeseníky » Ubytování » Ostružná » Chata Ostružná

Chata Ostružná

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Ostružná
Adresa: 
Monika Večeřová, email: sekretariat@meliorace.cz
Telefon: 
+420-518 631 644, 602 545 747
Web adresa:
www.meliorace.cz
www.ceskehory.cz/ostruzna-chata

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ostružná počasí Ostružná


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v centru obce Ostružná. Pro motoristy má svoje privátní parkoviště. Ten kdo zvolí veřejnou dopravu, zastávka ČSD se nachází 700 m od chaty. Z parkoviště, které je bezprostředně u chaty, odjíždí pravidelně skibus do střediska Petříkov a Ramzová.
Vybavení a služby
Chata je vybavena sociálním zařízením pro všechny pokoje, má svoji velkou kuchyni, jídelnu, společenskou místnost s tv a krbem, sportovní klubovnu s kulečníkem a stolním tenisem, lyžárnou. Celá chata je pokryta WiFi. Pro ty, kteří si nechtějí sami vařit je možnost stravování v restauraci vzdálené 100 m s možností i servisu jídel přímo na chatu. Obchod s potravinami je ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Ostružné - 300m, lyžařské středisko Ramzová 700m a lyžařské středisko Petříkov 1500m. Bowling, tenis a další sportovní aktivity v areálu Skiland 100m od chaty. Z dalších aktivit které se v blízkosti nacházejí je možnost využití bobové dráhy, pronájmu motokár, půjčovny kol a lyží a další. Lanovka na Šerák (1400m n.m) je v provozu celoročně a vzdálená 1000m.
Provozovatel: Monika Večeřová
Informace poskytnul: Jan Večeřa
TOPlist