PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Černý Důl » Orlí Hnízdo

Orlí Hnízdo

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Černý Důl
Adresa: 
Černý Důl 10
Web adresa:
www.ceskehory.cz/orlihnizdo-cernydul
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 680 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Černý Důl

Wi-Fi

Orlí Hnízdo je pevnost v nejvyšších českých horách, kam se můžete uchýlit s příteli či s rodinou na příjemné prožití společných chvil v horském údolí. Chalupa nabízí 2 pokoje pro 8 lidí + 2 přistýlky. Wifi a TV na pokojích. Kuchyňka, 3 koupelny, lyžárna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v blízkosti náměstí Černý Důl a tudíž i autobusové a skibusové zastávky (přibližně 400m). V blízkosti náměstí se nachází obchody a restaurace. Za objektem se nachází lom Černý Důl, možno vystoupit hned za chalupou na kopec s výhledem na celý černý důl. V blízkosti chalupy se nachází turistické cesty na nejkrásnější pochody Krkonoš (vřele... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

2 pokoje jsou vybaveny 4 postelemi + přistýlka (do každého pokoje 1 plnohodnotná postel), skříně, stůl a TV. Na patře se nachází 2 koupelny a 1 kuchyně (další koupelna se záchodem se nachází v přízemí. Na patře jsou 2 lednice pro každý pokoj. Jedná se o malebné podkrovní pokoje s výhledem na Černou Horu. Lyžárna. Wifi. Chalupa má v okolí velikou zahradu s venkovním... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí chalupy se nachází obora s Daňčí zvěří (200m) při troše štěstí chodí i na palouček za chalupou srnčí zvěř. Dále se v docházkové vzdálenosti nachází restaurace U Tibora, Hospoda Jáma a hostinec U Švandů (též obchod s potravinami)

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Šuhájek
Informace poskytnul: Petr Šuhájek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz