TOPlist

Orlí Hnízdo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v blízkosti náměstí Černý Důl a tudíž i autobusové a skibusové zastávky (přibližně 400m). V blízkosti náměstí se nachází obchody a restaurace. Za objektem se nachází lom Černý Důl, možno vystoupit hned za chalupou na kopec s výhledem na celý černý důl. V blízkosti chalupy se nachází turistické cesty na nejkrásnější pochody Krkonoš (vřele doporučujeme pochod Chalupa - Pec pod Sněžkou - Chalupa) jelikož se chata nenachází přímo u cesty.
Vybavení a služby
2 pokoje jsou vybaveny 4 postelemi + přistýlka (do každého pokoje 1 plnohodnotná postel), skříně, stůl a TV. Na patře se nachází 2 koupelny a 1 kuchyně (další koupelna se záchodem se nachází v přízemí. Na patře jsou 2 lednice pro každý pokoj. Jedná se o malebné podkrovní pokoje s výhledem na Černou Horu. Lyžárna. Wifi. Chalupa má v okolí velikou zahradu s venkovním ohništěm, velkým parkovištěm, vlastním potůčkem (pokud je dostatek vody), venkovním posezením a grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí chalupy se nachází obora s Daňčí zvěří (200m) při troše štěstí chodí i na palouček za chalupou srnčí zvěř. Dále se v docházkové vzdálenosti nachází restaurace U Tibora, Hospoda Jáma a hostinec U Švandů (též obchod s potravinami)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz