Orlí Hnízdo - Poloha, Služby, Okolí

Orlí Hnízdo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v blízkosti náměstí Černý Důl a tudíž i autobusové a skibusové zastávky (přibližně 400m). V blízkosti náměstí se nachází obchody a restaurace. Za objektem se nachází lom Černý Důl, možno vystoupit hned za chalupou na kopec s výhledem na celý černý důl. V blízkosti chalupy se nachází turistické cesty na nejkrásnější pochody Krkonoš (vřele doporučujeme pochod Chalupa - Pec pod Sněžkou - Chalupa) jelikož se chata nenachází přímo u cesty.
Vybavení a služby
2 pokoje jsou vybaveny 4 postelemi + přistýlka (do každého pokoje 1 plnohodnotná postel), skříně, stůl a TV. Na patře se nachází 2 koupelny a 1 kuchyně (další koupelna se záchodem se nachází v přízemí. Na patře jsou 2 lednice pro každý pokoj. Jedná se o malebné podkrovní pokoje s výhledem na Černou Horu. Lyžárna. Wifi. Chalupa má v okolí velikou zahradu s venkovním ohništěm, velkým parkovištěm, vlastním potůčkem (pokud je dostatek vody), venkovním posezením a grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí chalupy se nachází obora s Daňčí zvěří (200m) při troše štěstí chodí i na palouček za chalupou srnčí zvěř. Dále se v docházkové vzdálenosti nachází restaurace U Tibora, Hospoda Jáma a hostinec U Švandů (též obchod s potravinami)
TOPlist