TOPlist

OK Pension

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Svoboda nad Úpou
Adresa: 
Stará Alej 540, Svoboda nad Úpou, 542 24
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 802 051, +420 604 619 519
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ok-pension
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 11 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  520 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Janské Lázně počasí Janské Lázně

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nacházejí v klidné části města, dobře přístupné po asfaltové silnici udržované i v zimě. Objekt leží asi 100m od hlavní silnice. Parkování je hned u domu. Apartmány pronajímáme celoročně. V létě vhodná poloha pro výlety do okolí a pro turistiku, v zimě nejbližší lyžařský vlek Dunkán je vzdálen 500m. Zastávka skibusu je 50m od objektu. Město Svoboda nad... více >>

Vybavení a služby

Každý apartmán má samostatný vchod. Apartmány jsou kompletně vybavené. V létě k dispozici bazén, posezení na zahradě nebo terase s grilem. Nabízíme apartmány. Každý apartmán má internet, intercom, trezor, fén, CD s rádiem, TV, kuchyně vybavené varnou konvicí, mikrovlnou troubou, toustovačem, kávovarem, lednicí. • Apartmán - pro 2 osoby (dvoulůžko), možnost 1... více >>

Rekreace a služby v okolí

V obci jsou restaurace, bowling, sauna, obchůdky, vlakové a autobusové nádraží, informační centrum, banka, benzínová pumpa, bankomat, pošta, půjčovna kol, lyží. Vše do vzdálenosti 500m. Město Trutnov je vzdáleno 10km, kde je možnost větších nákupů i v hypermarketech. V blízkém okolí se nachází jezdecký oddíl, golfové hřiště, bazén.V zimě je možnost využít upravené... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kysela Oldřich
Informace poskytnul: Kyselová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz