OK Pension

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí v klidné části města, dobře přístupné po asfaltové silnici udržované i v zimě. Objekt leží asi 100m od hlavní silnice. Parkování je hned u domu. Apartmány pronajímáme celoročně. V létě vhodná poloha pro výlety do okolí a pro turistiku, v zimě nejbližší lyžařský vlek Dunkán je vzdálen 500m. Zastávka skibusu je 50m od objektu. Město Svoboda nad Úpou je vzdáleno 10km od města Trutnov, 3km od Janských Lázní, 11km od Pece pod Sněžkou.
Vybavení a služby
Každý apartmán má samostatný vchod. Apartmány jsou kompletně vybavené. V létě k dispozici bazén, posezení na zahradě nebo terase s grilem. Nabízíme 4 apartmány. Každý apartmán má internet, intercom, trezor, fén, CD s rádiem, TV, kuchyně vybavené varnou konvicí, mikrovlnou troubou, toustovačem, kávovarem, lednicí. • Apartmán č.3 - pro 2 osoby (dvoulůžko), možnost 1 přistýlky, sprcha s WC, kuchyně • Apartmán č.4 - pro 4 osoby, 2x dvoulůžko, možnost 1 přistýlky, sprcha s WC, kuchyně • Apartmán č.5 - pro 5 osob, 1x dvoulůžko, v patře 1x dvoulůžko + jednolůžko. Sprcha s WC, kuchyně. • Apartmán č.10 - 8 až 10 osob. Dva samostatné pokoje, jedna sprcha s WC, kuchyně. Jeden pokoj 1x dvoulůžko, 1x jednolůžko, 4x podkrovní spaní. Druhý pokoj 1x dvoulůžko, 1x jednolůžko, 2x podkrovní spaní.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci jsou restaurace, bowling, sauna, obchůdky, vlakové a autobusové nádraží, informační centrum, banka, benzínová pumpa, bankomat, pošta, půjčovna kol, lyží. Vše do vzdálenosti 500m. Město Trutnov je vzdáleno 10km, kde je možnost větších nákupů i v hypermarketech. V blízkém okolí se nachází jezdecký oddíl, golfové hřiště, bazén.V zimě je možnost využít upravené běžecké tratě, nejbližší 200m,lyžařské vleky, nejbližší 500m. Skiareál Černá Hora je vzdálen 3km.
TOPlist