České hory » Krušné hory » Ubytování » Skalná » Nocležna na hradě Vildštejn

Nocležna na hradě Vildštejn

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Skalná
Adresa: 
Pod Hradem 81, Skalná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 374 399, 354 594 930
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vildstejn.cz www.ceskehory.cz/hrad-vildstejn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Nocležna pro pocestné v areálu nejstaršího dochovaného hradu v Čechách, hradu Vildštejn ve Skalné, nabízí návštěvníkům ubytování v několika standardních pokojích přímo na nádvoří. Hrad se nachází v západních Čechách, v západočeských lázních, nedaleko oblíbených Františkových Lázní.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Město Skalná u Chebu se nachází 12 km severně od Chebu v blízkosti německých hranic a právě hrad Vildštejn, podle kterého je celá obec pojmenována (z německého Wildstein, později Vildštejn), tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu.Nedaleko se nachází světově proslulé Františkovy Lázně, do Mariánských Lázní to odtud také není daleko. Dominantou města je románský hrad... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Areál hradu Vildštejn nabízí svým návštěvníkům nejen zážitek z návštěvy památky, ale také skvělou tradiční českou kuchyni, kterou si mohou vychutnat ve stylovém prostředí hradní hodovny. Pokud hledáte stylové ubytování v krásném prostředí jste zde správně. Pokoje se samostatným vstupem přímo na nádvoří hradu nabízí standardní vybavení a dostatečné soukromí pro... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí hradu Vildštejn přímo vyzývá k procházkám přírodou, či k vyjížďkám na kole. V okruhu 30 minut jízdy autem najdete mnoho zajímavostí k návštěvě, nebo můžete pouze relaxovat v podhradí u potoku Sázek, který hrad obtéká, či grilovat na nádvoří.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Srubmont Forest s.r.o.
Informace poskytnul: Petra Hlinovská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz