PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Nocležna na hradě Vildštejn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Město Skalná u Chebu se nachází 12 km severně od Chebu v blízkosti německých hranic a právě hrad Vildštejn, podle kterého je celá obec pojmenována (z německého Wildstein, později Vildštejn), tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu.Nedaleko se nachází světově proslulé Františkovy Lázně, do Mariánských Lázní to odtud také není daleko. Dominantou města je románský hrad Vildštejn, který je jedním z nejstarších hradů v Čechách. Pouhých šest kilometrů od hradu Vildštejn se nachází naučná, 1,2 km dlouhá stezka vedoucí po dřevěných chodnících na dně vyschlého slaného jezera, kde vzniklo rašeliniště a slanisko s dozvuky vulkanické činnosti v podobě unikátních tzv. mofet, ze kterých vybublává CO2. Díky pozdní vulkanické činnosti, rašelině i dalším vlivům je krajina v této rezervaci jako z jiného světa, nemá ve střední Evropě obdoby.
Vybavení a služby
Areál hradu Vildštejn nabízí svým návštěvníkům nejen zážitek z návštěvy památky, ale také skvělou tradiční českou kuchyni, kterou si mohou vychutnat ve stylovém prostředí hradní hodovny. Pokud hledáte stylové ubytování v krásném prostředí jste zde správně. Pokoje se samostatným vstupem přímo na nádvoří hradu nabízí standardní vybavení a dostatečné soukromí pro dvojice, rodiny s dětmi i větší skupiny přátel. K dispozici jsou dvoulůžkový pokoj i dvoulůžkový apartmán, třílůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj a rodinný pokoj se dvěma ložnicemi až pro sedm osob. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny sociálním zařízením.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí hradu Vildštejn přímo vyzývá k procházkám přírodou, či k vyjížďkám na kole. V okruhu 30 minut jízdy autem najdete mnoho zajímavostí k návštěvě, nebo můžete pouze relaxovat v podhradí u potoku Sázek, který hrad obtéká, či grilovat na nádvoří.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz