Na Návrší

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Zdobnice, Souvlastní
Adresa: 
Roman Horský, Souvlastní 41, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Telefon: 
+420-603 820 393, +420-603 478 696
Web adresa:
www.ubytovanivhorach.cz
www.ceskehory.cz/nanavrsi

kapacita  kapacita: 40 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Říčky v Orlických Horách počasí Říčky v Orlických Horách

počasí Zdobnice počasí Zdobnice


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na samotě na krásném místě s výhledem do krajiny, v horské obci Souvlastní nedaleko skicentra Zdobnice, Říčky, Deštné v Orlických horách. Dostupnost z města Rychnova nad Kněžnou cca 15km směr Zdobnice.
Vybavení a služby
Ubytovat se můžete ve dvou, tří, čtyř, pětilůžkových pokojích. Něktaré z nich mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je vybavená kuchyň včetně ledničky, mrazničky, mikrovlnky, rychlovarné konvice. Velká společenská místnost s krbem zpříjemní Vaše chvilky odpočinku. Nechybí ani výčep kde na Vás čeká vychlazený Gambrinous, Plzeň a jiné laskominky. Pro zábavu ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Vhodné prostředí pro rodinnou rekreaci, oslavy, svatby, firemní akce, školení, kurzy, soustředění. Okolí nabízí bohaté možnosti - turistiku, cykloturistiku, houbaření, koupání, paintball,golfovou akademii, lanové centrum,trojkolky a koloběžky... a další. V zimě sjezdové i běžecké lyžování, lyžařská centra Zdobnice, Říčky, Deštné v OH. Kulturní vyžití v Rychnově, Rokytnici, Častolovicích, Opočně, Dobrušce.
Provozovatel: Roman Horský
Informace poskytnul: Roman Horský
TOPlist